با ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات مانیتور علاقمندان میتوانند براحتی مانیتورهای الجی و سامسونگ را تعمیر کنند. البته همراه با آموزش تعمیر مانیتور میتوانید، آموزش تعمیر ال سی دی خودرو، آموزش تعمیر ال سی دی پزشکی و آموزش تعمیر مانیتور صنعتی را یاد بگیرید. آموزش تعمیر ال سی دی شامل عیب یاب بخش تغذیه دستگاه، مسیریابی مین برد مانیتور و عیوب مرتبط به پنل (های ولتاژ) میباشد. تعمیرکار با تجربه و کارآزموده آموزش تعمیر مانیتور را بعهده دارد.

آموزش تعمیرات مانیتور LCD

در کلاس آموزش تعمیر مانیتور ال سی دی بیشترین مبحث شامل عیب یابی مانیتور lcd و تعمیر برد پنل و تعمیر تغذیه مانیتور میباشد. خرابی اکثر مانیتورها در بخش تغذیه و خرابی مین برد ال سی دی است. روش تعمیر صفحه مانیتور و خرید پنل مانیتور و فروش ابزار تعمیر مانیتور در کلاس اعلام میشود. آموزش تعمیر ال سی دی LG و آموزش تعمیر ال سی دی Samsung از جمله مثالهای عملی در تدریس میباشد.

آموزش تعمیرات مانیتور در کارگاه مجهز کامتک

تعمیرات مانیتور

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات مانیتور Monitor

 • بررسی کیفی مانیتور های مختلف در بازار ایران
 • روش صحیح باز و بسته کردن LED و LED (طوریکه قاب و برد آسیب نبیند)
 • آموزش شناخت قطعات الکترونیک SMD روی مین برد در آموزش تعمیر مانیتور
 • آموزش مسریابی، نقشه خوانی و شماتیک برد مانیتور LCD
 • آشنایی با اجزای داخلی مانیتور Monitor
 • آشنایی با ابزار و تجهیزات کارگاهی در آموزش تعمیرات مانیتور
 • آموزش نحوه تست خرابی و همچنین تعویض قطعات الکترونیکی
 • تفاوت مانیتور های LCD و LED و سه بعدی 3D
 • آموزش ولتاژ گیری برد تغذیه مانیتور
 • آموزش برطرف کردن عیوب بخش پاور دستگاه
 • بررسی مدار پنل و صفحه نمایش در مانیتورهای مختلف
 • آموزش برطرف کردن عیوب مین برد مانیتور
 • قلقها و روشهای شروع در تعمیر ال سی دی
 • آشنایی با اشکالات متداول برای دستگاه در آموزش تعمیر صفحه نمایش
 • آشنایی کامل با ساختار پیکسل ها و نحوه ساخت رنگ تصویر در مانیتورها
 • بررسی عیوب بوجود آمده برای پنل (صفحه نمایش)
 • آموزش پروگرام کردن آی سی بایوس مادربرد ال سی دی
 • طریقه سیم کشی جهت قطعی مدار مانیتور
 • آشنایی با پورتهای انتقال تصویر RGB,HDMI,DVI
 • بررسی عیوب بوجود آمده خروجی تصویر در آموزش تعمیر مانیتور

تعمیر مانیتور

آموزش تعمیرات مانیتور

چرا کامتک را انتخاب کنیم؟ آموزشگاه تعمیرات کامتک توانسته با تجربه بالا در زمینه تعمیرات و آموزش، بیشترین بازدهی و خدمات را به علاقمندان این بخش ارائه دهد. این مرکز خصوصی با داشتن ابزارهای تخصصی تعمیرات LCD و کارشناس باتجربه یکی از قویترین مراکز آموزشی شناخته شده است. شما میتوانید با ثبت نام در دوره الکترونیک و آموزش تعمیرات مانیتور و آموزش تعمیر تلویزیون در بازه زمانی کوتاه به بالاترین تجربه علمی و عیب یابی برسید.

در مرکز تعمیر مانیتور، آموزش ببینید و تعمیرکار مانیتور شوید

شرایط برگزاری کلاس آموزش تعمیر مانیتور:

 • آموزش تعمیر ال سی دی در کارگاههای تعمیرات کامتک برگزار میشود.
 • از وسایل جدید در کارگاه برای آموزش تعمیر مانیتور استفاده و تمرین میکنیم.
 • آموزش الکترونیک مانیتور پیشنیاز دوره آموزش تعمیر برد مانیتور میباشد.
 • کلاس تعمیر مانیتور نیمه خصوصی (حداکثر ۳ نفر) برگزار میشود.
 • کارشناس مجرب و تعمیرکار مانیتور تدریس این کلاس را بعهده دارد.
 • برگزاری دوره تعمیر مانیتور، فشرده بهمراه خوابگاه برای عزیزان شهرستانی.
 • جزوه اموزش تعمیر مانیتور در طول دوره به کارآموزان ارائه میشود.

آموزش تعمیرات مانیتور ال سی دی

نام دوره آموزشی شهریه شروع دوره
آموزش الکترونیک ۳،۵۰۰،۰۰۰ اول هر هفته
آموزش تعمیر مانیتور ۷،۰۰۰،۰۰۰ ۸ مهر
آموزش تعمیر تلویزیون ۱۲،۰۰۰،۰۰۰ ۸ مهر

آموزش تعمیر ال سی دی

کارآموزان علاقمند در پایان دوره آموزش تعمیرات مانیتور LCD با ساختار کلی پنل و بورد مانیتور آشنا شده و میتوانند مدلهای مختلف را تعمیر کنند. آموزش تعمیر مانیتور سامسونگ، آموزش تعمیر مانیتور ال جی، آموزش تعمیر مانیتور سی آر تی، آموزش تعمیر مانیتور دستگاههای پزشکی، آموزش تعمیر ال سی دی دستگاههای مختلف صنعتی و آموزش تعمیر ال سی دی 4K از جمله موارد آشنایی در کلاس تعمیر LCD است.

تعمیر ال ای دی تعمیرات ال سی دی تعیمرات مانیتور

کامتک مرکز تخصصی تعمیر مانیتور و آموزش تعمیر مانیتور

لازم به ذکر است دوره اموزش تعمیرات مانیتور و اموزش تعمیر تلویزیون بصورت همزمان شامل تخفیف ویژه است. جهت تمرین بیشتر غیر از مانیتورهایی که در کلاس است کارآموزان میتوانند برد خراب مانیتور بهمراه بیاورند. تجربه بیشتر در تعمیرات ال سی دی باعث توانمندی شما در بازار کسب و کار میشود.

آموزش تعمیر مانیتور پزشکی

روش عیب یابی ال سی دی ها در دستگاههای پزشکی یکسان است. یعنی ساختار مین برد مانیتور پزشکی و آزمایشگاهی با مانیتور کامپیوتر شباهت دارد. شاید تفاوت در بخش تغذیه مانیتور و یا خروجی صفحه لمسی دستگاه است. که در کارگاه آموزش تعمیرات مانیتور شما با صفحه نمایش های تاچ نیز آشنا میشوید.

آموزش تعمیر مانیتور اتاق عمل، آموزش تعمیرات مانیتور CCU/ICU، آموزش تعمیر سیستم مانیتورینگ اورژانس، تعمیر مانیتورینگ فشار خون، آموزش تعمیرات مانیتورینگ قند خون، آموزش تعمیر هولتر مانیتورینگ و آموزش تعمیر دستگاه مانیتورینگ عملکرد تنفسی در کامتک تشریح میشود.

آموزش تعمیر صفحه نمایشگر دستگاههای پزشکی که در مدلهای جدیدتر به صورت لمسی است و همچنین آموزش تعمیر صفحه کلید، ماژولها، باتری متصل به مانیتور پزشکی و برد تغذیه از موارد اصلی در کلاس تعمیرات ال سی دی پزشکی و ازمایشگاهی است.

آموزش تعمیر مانیتور دستگاه ATM ای تی ام

مانیتورهای دستگاه ای تی ام نیز همانند بقیه ال سی دی ها به همان روش عیب یابی و تعمیر میشود. در اصل مانیتور دستگاه خودپرداز به یک کیس کامپیوتر وصل است و به همان صورت که مانیتورهای دیگر تعمیر میشود قابل عیب یابی است. آموزش تعمیر مانیتور خودپرداز از مثالهای کلاس تعمیرات ال سی دی کامتک میباشد.

آموزش تعمیر مانیتور دستگاه صنعتی

خیلی از دستگاههای صنعتی که در کارخانه ها و ادارات و اماکن بکار رفته اند دارای مانیتور و نمایشگر هستند. رویهم حتی شما نمایشگر ها را روی درب یخچال و یا لوازم آزمایشگاهی و هر چیزی که ال سی دی دارد میتواند قابل تعمیر باشد. قیمت تعمیرات مانیتورهای صنعتی نیز بستگی به خرابی و زمانی که از تعمیرکار مانیتور صرف عیب یابی میشود تعیین میگردد.

در اصل شما همان ابزاری را که برای تعمیر مانیتور خانگی نیاز دارید نیز میتوانید مانیتورهای صنعتی را تعمیر کنید. بنابراین رشته تعمیر مانیتور میتواند نه تنها السی دی های خانگی را عیب یابی کنید بلکه هر چیزی که نمایشگر دارد را نیز تعمیر کنید.

آموزش تعمیر مانیتور پشت صندلی خودرو

ال سی دی پشت صندلی خودرو و یا نمایشگر های ماشین دارای تغذیه ورودی از باتری ماشین هستند. کمی روش تعمیر صفحه نمایش خودرو با بقیه مانیتورها متفاوت است. البته برای تعمیر ال سی دی ماشین لازم است که کمی اطلاعات درباره پخش خودرو و آمپلی فایر نیز داشته باشیم.

روش تعمیرات نمایشگر خودرو که دارای چیپ گرافیک، آی سی صدا و خروجی های مختلف صوتی و تصویری است میتواند کار ساده ای باشد. برای اینکه بهترین نتیجه را روی ال سیدی ماشین بدست آورید لازم است که شما آموزش تعمیر ضبط ماشین را بدانید. عیوب بخش تغذیه و مشکل روشن نشدن مانیتورهای خودرویی و هنگ کردن مین برد روی تصاویر از عیوب اصلی در یک تعمیرگاه ال سی دی ماشین است.

اگر صفحه نمایش مانیتور خودرو شکسته باشد و یا صفحه تاچ داشته باشد نیاز به تعویض با همان مدلی است که نصب است. بنابراین صفحه نمایش ال سی دی LCD های خودرو به یکدیگر متصل نمیشود. خرابی صفحه نمایش ماشین نیز در کارگاه مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.

آموزش تعمیر مانیتور دستگاه بنر

در اصل آموزش تعمیر ال سی دی دستگاه بنر، آموزش تعمیر مانیتور دستگاه فلکسی و آموزش تعمیرات نمایشگر دستگاه لیزر نیز میتواند مباحث خوبی در این کلاس باشد. چرا که دستگاههای صنعتی چاپ دارای صفحه نمایشگرهای لمسی و معمولی هستند تا اپراتور دستگاه بتواند طرح را به دستگاه برای پرینت ارسال کند.

آموزش تعمیر مانیتور دستگاه گلدوزی و دستگاههای جوراب بافی در صنعت پارچه نیز امروزه میتواند درآمد خوبی برای کسانیکه این مانیتورها را تعمیر میکنند داشته باشد.

رویهم رفته روش تعمیرات مانیتورها و ال سی دی ها میتواند شبیه به هم باشد و کارآموزان علاقمند به تعمیرات السی دی میتوانند با یادگیری این رشته تمامی موارد ذکر شده را در تعمیرگاه مانیتور که ایجاد میکنند انجام دهند. پس سعی کنید بخش تغذیه مانیتور و مین برد اصلی را حرفه ای و تخصصی یاد بگیرید تا بهترین درآمد در این زمینه را بدست آورید.

نسخه مناسب چاپ